UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest to bełkot. Powinien mieć zakaz prowadzenia pojazdów przez ileś lat nawet po uzyskaniu uprawnień. Uważam, że jeśli ktoś siada za kierownicę bez uprawnień NIGDY nie powinien dostać uprawnień do prowadzenia pojazdu, bo to znaczy, że ma te uprawnienia w nosie. Że ma przepisy prawa w pogardzie!!!