UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Sąd nikogo zmuszać nie może tym bardzie do płacenia…"- czysty i. d. i. o. t. z. m! nie bedzie placil, to komornik na nim usiadzie i bedzie placic z odsetkami. dobrze zarabiajacych komornikow w elblagu jest kilku.


Anuluj