UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Karmelita Borys - a ja ostatnio kupilem 4 piwa 0% zaplacilem w borysie cos kolo 14 zl, pytam co tak drogo, bo kaucja za butelki 50gr, to tak sobie policzylem ze bardziej mi sie oplaca kupic 2 fanty 2 litrowe niz te 4 piwa smakowe bez alko razem z 1,5 l. No i ostatnio ide zdac butelki bo 2 zl piechota nie chodzi ale trzeba z buta cisnac zeby je zgarnac, ide zamulony od tego goraca ktos mi dzien dobry mowi, zdziwiony podnosze wzrok a to taki tam pan ktorego 2 razy na oczy widzialem, :D ma swoja dzialanosc. .. zaskoczony odpowiedzialem dzien dobry, troche wstyd mi byl isc z tymi butelkami ale w koncu 0%, ledwie zrobilem kilka krokow znow ktos mi dzien dobry mowi, tym razem kloszar pod borysem, jego akurat nie znalem ale on mnie chyba tak, on to chyba wszystkich zna, tez mu odpowiedzialem dzien dobry, i tak sobie pomyslalem chyba bede bogaty, . .. za 2 zlote kupilem dwa grzeski po 99 gr. i tak roztrwoniłem swoje bogactwo

tak bylo

Anuluj