UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Autorki: w Fiszewie NIE MA dworku z XVIII w. Był, ale się niestety zmył jakieś 30+ lat temu. Mylnie uważa się za dwór to, co stoi w centrum. Ale ten budynek nie jest tak ani tak stary, ani tak piękny, jak omawiany, nieistniejący dwór.


Anuluj