UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda że nie wiadomo o której start tej wycieczki !!! Pewnie dowiemy się jutro, jak będzie po wszystkim. Brawa dla organizatora i osoby piszącej artykuł.

Edyta.1978

Anuluj