UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda że nie wiadomo o której start tej wycieczki !!! Pewnie dowiemy się jutro, jak będzie po wszystkim. Brawa dla organizatora i osoby piszącej artykuł.
Edyta.1978
Szkoda że nie wiadomo o której start tej wycieczki !!! Pewnie dowiemy się jutro, jak będzie po wszystkim. Brawa dla organizatora i osoby piszącej artykuł.
Edyta.1978