UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem potrzeba natychmiastowego zebrania zarządu i zmian nawet na stanowisku trenerskim, potrzebna jest dogłębna i merytoryczna analiza gry zawodników i zerwanie kontraktów bo tak dalej być nie może.


Anuluj