UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lotnisko istnieje od wielu lat a na zatorzu nie było budynków jak lotnisko zbudowano. Jak się nie podoba miasto won na wioche barany. I przestańcie pisać te bzdury O jazgocie.


Anuluj