UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lotnisko istnieje od wielu lat a na zatorzu nie było budynków jak lotnisko zbudowano. Jak się nie podoba miasto won na wioche barany. I przestańcie pisać te bzdury O jazgocie.
Lotnisko istnieje od wielu lat a na zatorzu nie było budynków jak lotnisko zbudowano. Jak się nie podoba miasto won na wioche barany. I przestańcie pisać te bzdury O jazgocie.