UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mam pod oknem po. .. bòw co słuchają prawie całą dobę najgorsze disco polo. .. .. po 10 razy z rzędu miała matka syna. .. .. mogę się zamienić na warkot samolotu odrazu. .. .jest chętny?
Suliki
Ja mam pod oknem po. .. bòw co słuchają prawie całą dobę najgorsze disco polo. .. .. po 10 razy z rzędu miała matka syna. .. .. mogę się zamienić na warkot samolotu odrazu. .. .jest chętny?
Suliki