UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja mam pod oknem po. .. bòw co słuchają prawie całą dobę najgorsze disco polo. .. .. po 10 razy z rzędu miała matka syna. .. .. mogę się zamienić na warkot samolotu odrazu. .. .jest chętny?

Suliki

Anuluj