UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko super. Jeżeli takie imprezy mają miejsce raz na jakiś czas. Jestem całkowicie za. Ale niebo nad Elblągiem jest w każdy weekend okupowane a my mieszkańcy jesteśmy terroryzowani przez warkoczący samolot Turbo Finist, czy jakoś tak. Ten uciążliwy jazgot przez wszystkie weekendy od maja do jesieni powoduje, ze takie imprezy, jak tu opisana wcale mnie już nie cieszą (a są fajne), bo po prostu mam dość tego warkotu od rana do wieczora. I od razu nadmienię, ze nie mieszkam blisko lotniska.


Anuluj