UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakie MIASTO po prostu wiocha rzadzona przez PSL. Pomagają P O i SLD to po malu robi się chore. Nic nie organizują zero imprez. W innych miastach potrafią. Wicie co na szczaw idzcie.


Anuluj