UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakie MIASTO po prostu wiocha rzadzona przez PSL. Pomagają P O i SLD to po malu robi się chore. Nic nie organizują zero imprez. W innych miastach potrafią. Wicie co na szczaw idzcie.
Jakie MIASTO po prostu wiocha rzadzona przez PSL. Pomagają P O i SLD to po malu robi się chore. Nic nie organizują zero imprez. W innych miastach potrafią. Wicie co na szczaw idzcie.