UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kierowco, teraz Sielankę do sądu. koniecznie, za ten żywopłot właśnie. Dziecku zdrowia, kierowcy spokoju, życzę :).
Kierowco, teraz Sielankę do sądu. koniecznie, za ten żywopłot właśnie. Dziecku zdrowia, kierowcy spokoju, życzę :).