UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może Sielanka w końcu przytnie ten żywopłot na 0,5m. Nie musi być tak wysoki. .Inaczej jeszcze nie raz dojdzie tam do wypadku oby nie śmiertelnego


Anuluj