UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może Sielanka w końcu przytnie ten żywopłot na 0,5m. Nie musi być tak wysoki. .Inaczej jeszcze nie raz dojdzie tam do wypadku oby nie śmiertelnego
Może Sielanka w końcu przytnie ten żywopłot na 0,5m. Nie musi być tak wysoki. .Inaczej jeszcze nie raz dojdzie tam do wypadku oby nie śmiertelnego