UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zauważcie, że sami policjanci z Elbląga nic nie robią tylko albo reakcje obywatelskie albo policjanci na urlopach z innych miejscowości reagują na nieprawidłowości. Czy to jest normalne?
Zauważcie, że sami policjanci z Elbląga nic nie robią tylko albo reakcje obywatelskie albo policjanci na urlopach z innych miejscowości reagują na nieprawidłowości. Czy to jest normalne?