UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zauważcie, że sami policjanci z Elbląga nic nie robią tylko albo reakcje obywatelskie albo policjanci na urlopach z innych miejscowości reagują na nieprawidłowości. Czy to jest normalne?


Anuluj