UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wejście na imprezy organizowane np. w Mrągowie jest płatne. Mam ogromne wątpliwości czy elblążanie, wybraliby się na nie, gdyby trzeba było za bilet zapłacić ok 100 zł. Do teatru trudno się wybrać, z plenerowymi imprezami pewnie byłoby podobnie.
mieszkanka E-ga