UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pojechałem dzisiaj rowerem, żeby nie słuchać tego choler. nego samolotu i ku mojemu zdziwieniu tam, gdzie pojechałem a mianowicie Elbląg-Helenowo-Wikrowo-Wiktorowo-Jegłownik hałas tego był jeszcze większy jak w Elblągu. Ci cholerni właściciele tego samolotu chyba nie zdają sobie sprawy ile szkody robią mieszkańcom Elbląga, ale również jego okolic ! Jak można tak długo dokuczać ludziom? Czy oni mają choć trochę serca dla innych? Chyba nie !

spacerowicz rowerowy

Anuluj