UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kilkudziesięciu ton śmieci i opon nie widzieliście? tam nawet już jeżdżą ciężarówki. Cześć w wodzie to taka natura 2000 chyba ton śmieci. A wystarczy jedna kamera przy moście


Anuluj