UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witos wspominal jak w 1920 roku w oblężonej stolicy przez kilka dni dziesiątki tysięcy ludzi maszerowało z proporcami w intencji obrony stolicy przez kilka dni, wspominał też, że nie było sposoby, by tych ludzi modlących się zagonić do pracy przy umocnieniach w stolicy

spx

Anuluj