UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przynajmniej ten okropny samolot nie lata im nad głowami!!! Apropos kiedyś byłem na pielgrzymce, ale swierszcze tak głośno ujadaly, że zawrocilemi biegiem wróciłem do domu
A.Boczek
Przynajmniej ten okropny samolot nie lata im nad głowami!!! Apropos kiedyś byłem na pielgrzymce, ale swierszcze tak głośno ujadaly, że zawrocilemi biegiem wróciłem do domu
A.Boczek