UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zobacz dokładnie na mapę. To nie jest w prawo na początku asfaltu (gdzie jest jednokierunkowa, tylko dalej miedzy, parę metrów przed przystankiem. Na Fromborska wyjeżdża się koło Rampy. Ta bita droga nie jest jednokierunkowa.
HvK