UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zobacz dokładnie na mapę. To nie jest w prawo na początku asfaltu (gdzie jest jednokierunkowa, tylko dalej miedzy, parę metrów przed przystankiem. Na Fromborska wyjeżdża się koło Rampy. Ta bita droga nie jest jednokierunkowa.

HvK

Anuluj