UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie włożyli dużo pracy i energii żeby zbudować tzw Smoki a banda prostaków i chamów tak dla zabawy je zniszczyła. .. .Bo po co ma być ładnie i fajnie ?!

Polak były mieszkaniec

Anuluj