UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie włożyli dużo pracy i energii żeby zbudować tzw Smoki a banda prostaków i chamów tak dla zabawy je zniszczyła. .. .Bo po co ma być ładnie i fajnie ?!
Polak były mieszkaniec
Ludzie włożyli dużo pracy i energii żeby zbudować tzw Smoki a banda prostaków i chamów tak dla zabawy je zniszczyła. .. .Bo po co ma być ładnie i fajnie ?!
Polak były mieszkaniec