UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przybyła jeżeli znowu remisuje twój zespół albo co gorsza przegra z GSZS Rybno w weekend powinieneś odejsc o ile masz honor. Zaznaczam ze o ile masz honor. .. Masz?!?!?!

Elbląg Oleoli

Anuluj