UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przybyła jeżeli znowu remisuje twój zespół albo co gorsza przegra z GSZS Rybno w weekend powinieneś odejsc o ile masz honor. Zaznaczam ze o ile masz honor. .. Masz?!?!?!
Elbląg Oleoli
Przybyła jeżeli znowu remisuje twój zespół albo co gorsza przegra z GSZS Rybno w weekend powinieneś odejsc o ile masz honor. Zaznaczam ze o ile masz honor. .. Masz?!?!?!
Elbląg Oleoli