UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dopuki doputy bedzie prezesem ksiądz w klubie olimpia nic się nie zmieni. za rok nie bedzie już rezerw zaprawdę powiadam wam
dopuki doputy bedzie prezesem ksiądz w klubie olimpia nic się nie zmieni. za rok nie bedzie już rezerw zaprawdę powiadam wam