UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Męczą mnie komentarze sfrustrowanych rodziców, którzy jako jedyni dostrzegają talent swoich synków i mają żal do trenera, że ich gwiazdor nawet ławki nie powącha. Talent dzieci jak ortografia rodziców. XD

Oliole

Anuluj