UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Męczą mnie komentarze sfrustrowanych rodziców, którzy jako jedyni dostrzegają talent swoich synków i mają żal do trenera, że ich gwiazdor nawet ławki nie powącha. Talent dzieci jak ortografia rodziców. XD
Oliole