UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widziałem to, tragedia pełno ludzi jeden na drugim zero odstępów bez masek bezmózgowie okropne pamięć do roku 44 macie super ale tego co dzieje się teraz nie pamiętacie opanujcie się

QbeeQ

Anuluj