UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widziałem to, tragedia pełno ludzi jeden na drugim zero odstępów bez masek bezmózgowie okropne pamięć do roku 44 macie super ale tego co dzieje się teraz nie pamiętacie opanujcie się
QbeeQ
Widziałem to, tragedia pełno ludzi jeden na drugim zero odstępów bez masek bezmózgowie okropne pamięć do roku 44 macie super ale tego co dzieje się teraz nie pamiętacie opanujcie się
QbeeQ