UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@niewierca123 - Ale nie musisz mieć racji. Sam się zastanawiam czy kiedykolwiek posłużono się dokumentem rzekomo poszkodowanego czy deklaracje zawsze był ustne. Pytany przez patrol bez zająknięcia podajesz czyjeś dane. Musisz mieć to zakodowane, chęć oszustwa, jak adres, jak PESEL. .. .to jest dziwne ale jeśli zgadzają się dane i osoba istnieje wystawią mandat na gębę. Mogą również sporządzić wniosek do sądu, jeśli rzekomo odmówisz mandatu.