UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Zostałem skazany za przestępstwo, którego nie popełniłem "- Nie Ty jeden i zapewne nie ostatni. Niewinnie skazanych jest cała masa! Takie są sądy i sędziowie, którzy nie zawsze kierują się rozumem tylko rzekomo dowodami. Nie chcę tu podawać przykładów, ale czasami całkowicie nie rozumiem postępowania sędziów, bo ja będąc na sali sądowej z góry byłem pewien jaki będzie wyrok, patrząc jak łatwowiernie sędzia wierzył funkcjonariuszowi mimo tego, że jego zeznania nie były spójne i co chwila zeznawał inaczej. Ja to nazywam ślepą wiarą przez sędziów w to, co funkcjonariusz zeznaje. Dopóki tego w sądach nie zmienią takich skazań niewinnych ludzi będzie zawsze dużo. Dlatego uważam i będę zawsze uważał, że reforma gruntowna sądów jest wręcz konieczna.