UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzę samych znawców i ekspertów po podstawówce. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to po co te teorie jak Macierewicz. Szkoda chłopaka

Wkwk

Anuluj