UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzę samych znawców i ekspertów po podstawówce. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to po co te teorie jak Macierewicz. Szkoda chłopaka
Wkwk
Widzę samych znawców i ekspertów po podstawówce. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to po co te teorie jak Macierewicz. Szkoda chłopaka
Wkwk