UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hej zule miejscowe. macie wystarczajaca duza dzialke do obsikiwania sobie nogawek pod samym Um, to najlepsza dzialka w Elblagu i wszyscy maja beke, lacznie z trojmiastem, ,ktore tez chcialo tu inwestowac, ,ale bezradnosc wladcow tego miasta jast tak ogromna, ze az nie chce sie juz o tym pisac. To jak w tym dowcipie. .. .panie btotnik sie panu telepoce. .. .co?. .blotnik sie panu telepoce, cooo, ?. .blotnik. .. .Panie. .Panie nie slysze bo mi sie blotnik telepoce!! Ci tam w urzedzie tez nie slysza bo im sie blotnik. .. .. co? No jak maja uslyszec?
Siekierowy