UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niech parkingi buduja, kolejne wiezowce a miejsc na auta jak na lekarstwo, w koncu to misto zamieni sie w jeden wielki beton fizycznie, mentalnie juz jest
niech parkingi buduja, kolejne wiezowce a miejsc na auta jak na lekarstwo, w koncu to misto zamieni sie w jeden wielki beton fizycznie, mentalnie juz jest