UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niech parkingi buduja, kolejne wiezowce a miejsc na auta jak na lekarstwo, w koncu to misto zamieni sie w jeden wielki beton fizycznie, mentalnie juz jest


Anuluj