UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli mam jakąś uwagę do tego budynku, to tylko taką, że nie stoi on w tym miejscu od co najmniej kilkunastu lat. Ktoś tu pisze, że 9 kondygnacji to zbyt wiele? Ale tzw wieżowców na ul 1000 lecia, które tam są już ponad 50 lat ten ktoś nie widzi!? Albo trzech 10-piętrowych bloków tuż obok na Grunwaldzkiej lub narożnika Hetmanskiej i Janowskiej? Albo chcemy mieszkać w mieście o wyglądzie miasta, albo przekształcić Elbląg w miasteczko. ..