UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahaha gdzie jest prezydent ???? Zniszczył Bażantarnię. A centrum Elbląga okolice teatru to wygląda jak czwarty swiat

wredny_typ

Anuluj