UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaha gdzie jest prezydent ???? Zniszczył Bażantarnię. A centrum Elbląga okolice teatru to wygląda jak czwarty swiat
wredny_typ
Hahaha gdzie jest prezydent ???? Zniszczył Bażantarnię. A centrum Elbląga okolice teatru to wygląda jak czwarty swiat
wredny_typ