UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@elblążanin48 - Geniuszu zgadzam się z tobą, polećmy grubo i zamknijmy parkingi pod marketami i galeriami w godzinach ich otwarcia niech wszyscy chodzą na piechotę, albo lepiej zakaz ruchu w całym mieście z wyjątkiem zaprzęgów konnych i oślich, a co, trzeba się rozwijać! Ty to masz łeb
Paralityk