UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie kupuję żywności od Powskich rolników bo oni nic nie produkują :)Tylko szczekają na Polskę !!!
warzywka
Nie kupuję żywności od Powskich rolników bo oni nic nie produkują :)Tylko szczekają na Polskę !!!
warzywka