UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GoscUeje - Chyba nie wiesz co piszesz. Przy takiej arterii tylko biurowce. Chciałbyś mieszkac w apartamencie przy takiej autostradzie gdzie przewala się dziennie tysiące aut? Wynajmowałem tam mieszkanie przez jakiś czas. Tragedia.
Art :)