UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przy lini tramwajowej i głównej ulicy powinny powstawać apartamenty, a nie jakieś śmierdzące markeciki, przy których i tak będzie parkowała połowa okolicy, bo tam wspólnoty mieszkaniowe parkingów nie budują. BRZ SENSU!

GoscUeje

Anuluj