UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy lini tramwajowej i głównej ulicy powinny powstawać apartamenty, a nie jakieś śmierdzące markeciki, przy których i tak będzie parkowała połowa okolicy, bo tam wspólnoty mieszkaniowe parkingów nie budują. BRZ SENSU!
GoscUeje