UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koncert był dedykowany absolutnie wszystkim osobom związanym z walką z koronawirusem - też tym nie wymienionym, bo trudno jest ze sceny czy w artykule wymieniać absolutnie wszystkich. Byli to też pracownicy SANEPIDU czy osoby zajmujące się np. utrzymaniem czystości, żywieniem ale też i policja straż miejska czy nawet pożarna. Chcieliśmy podziękować a nie wywoływać dyskusję, który zawód został pominięty. Organizatorzy


Anuluj