UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzień w dzień wieczorem na parkingu przed jednostką na modrzewinie złom amatorów palenia gumy i strzelania z wydechu. Policja nic nie robi. Brak sł{w Hałas przez pół osiedla się niesie jakby ktoś fajerwerkami strzelał za oknem
Baga