UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ze stadionem nie zrobiono NIC w sprawie remontu czy podgrzewanej murawy od Słoniny az po Wroblewskiego. A niektorzy widze wierza w jego obietnice nagle i przez wakacje Ci zrobia XD. Litosci
robi
Ze stadionem nie zrobiono NIC w sprawie remontu czy podgrzewanej murawy od Słoniny az po Wroblewskiego. A niektorzy widze wierza w jego obietnice nagle i przez wakacje Ci zrobia XD. Litosci
robi