UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ze stadionem nie zrobiono NIC w sprawie remontu czy podgrzewanej murawy od Słoniny az po Wroblewskiego. A niektorzy widze wierza w jego obietnice nagle i przez wakacje Ci zrobia XD. Litosci

robi

Anuluj