UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo chłopaki. Zarząd out. Chłopaki walczcie o baraże to może zmusicie księdza żeby ponownie wnioskował o licencje, a jest to możliwe. Prezydent tez ostatnio coś bąknął o murawie. Sprawdźcie ich wiarygodność. Nawet jak odpadniecie w barażach to zdobędziecie kolejne doświadczenie i być może zmusicie prezydenta i księdza do jakiegoś działania.