UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo chłopaki. Zarząd out. Chłopaki walczcie o baraże to może zmusicie księdza żeby ponownie wnioskował o licencje, a jest to możliwe. Prezydent tez ostatnio coś bąknął o murawie. Sprawdźcie ich wiarygodność. Nawet jak odpadniecie w barażach to zdobędziecie kolejne doświadczenie i być może zmusicie prezydenta i księdza do jakiegoś działania.


Anuluj