UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kpw - Teraz to wstyd przyznac sie, ze jestem kibicem Olimpi, bo cala Polska ma beke. Ale ta milosc jest po grob i trza brac to na klate. Gratuluje słoniom zwyciestwa brawo Antek, brawo Boros.
Kpw
@Kpw - Teraz to wstyd przyznac sie, ze jestem kibicem Olimpi, bo cala Polska ma beke. Ale ta milosc jest po grob i trza brac to na klate. Gratuluje słoniom zwyciestwa brawo Antek, brawo Boros.
Kpw