UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kpw - Teraz to wstyd przyznac sie, ze jestem kibicem Olimpi, bo cala Polska ma beke. Ale ta milosc jest po grob i trza brac to na klate. Gratuluje słoniom zwyciestwa brawo Antek, brawo Boros.

Kpw

Anuluj