UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Conca, dzis Plebania Elblag, albo Ministranci z PJ wylapia z Legionovia i zacznie sie - majty pelne, ale za to kasa gra. .Teraz Conca to moja Olimpia- graja tam naprawde zasluzeni dla miasta ludzie - jeszcze raz brawo Conca.
Kpw