UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak jadę samochodem i mijam innych kierowców to spora część gapi się na swoje krocze ciekawe czemu co tam zgugili
jak jadę samochodem i mijam innych kierowców to spora część gapi się na swoje krocze ciekawe czemu co tam zgugili