UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gwałtowne hamowanie na ekspresowej drodze nigdy nie wróży nic dobrego. Dobrze, że tylko tak się skończyła ta kolizja. Mogło się skończyć znacznie gorzej włącznie z karambolem (co przy dzisiejszym wzmożonym ruchu byłoby całkiem możliwe).
meiszkaniecc