UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oj przepraszam wtorny analfabeto zwracasz komus uwage a sam robisz byki, wiecej pokory cioto, zluzuj majty -kazdy robi bledy, szacunek do drugiego czlowieka trenuj w domu za nim wyjdziesz do ludzi, ,bo oklep masz przy pierwszej okazji z tym swoim slownikiem. - pozdrawiam z szacumkiem

naprawiony

Anuluj