UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To co ksiadz wyprawia z Olimpia to juz za duzo na moje nerwy. Zawsze sledzilem wyniki Concordii i zawsze zyczylem im dobrze. Bo im wiecej elblaskich, zulawskich, warminskich klubow w wyzszych ligach tym lepiej. Chyba po raz pierwszy wykupie transmisje na tvcom i obejrze ich mecz. Powodzenia Concordia w PP i nastepnym sezonie. Zycze awansu.