UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ambasada Rosyjska powinna złożyć kwiaty i przeprosić za bezprawie jakie Rosjanie tu czynili i gnębili Polaków, czas na sprawiedliwość i prawo,

EKG

Anuluj