UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Będà wiedzieć 2 ligę jak Świnie niebo. Chyba że wycofają siè z ligi Legia, SMS Łódź Tomaszow. Nie wspomnę o spadkowiczach z 2 ligi.
Będà wiedzieć 2 ligę jak Świnie niebo. Chyba że wycofają siè z ligi Legia, SMS Łódź Tomaszow. Nie wspomnę o spadkowiczach z 2 ligi.