UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Będà wiedzieć 2 ligę jak Świnie niebo. Chyba że wycofają siè z ligi Legia, SMS Łódź Tomaszow. Nie wspomnę o spadkowiczach z 2 ligi.


Anuluj