UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedy Rosjanie przeproszą za to zrobili tym ludziom? to się w głowie nie mieści co oni tu wyrabiali, jak krzywdzili ludzi, jak ich niszczyli, Polakiem być wolnym w tamtym czasie to było samobójstwo
janek k.
kiedy Rosjanie przeproszą za to zrobili tym ludziom? to się w głowie nie mieści co oni tu wyrabiali, jak krzywdzili ludzi, jak ich niszczyli, Polakiem być wolnym w tamtym czasie to było samobójstwo
janek k.