UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedy Rosjanie przeproszą za to zrobili tym ludziom? to się w głowie nie mieści co oni tu wyrabiali, jak krzywdzili ludzi, jak ich niszczyli, Polakiem być wolnym w tamtym czasie to było samobójstwo

janek k.

Anuluj