UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamiętamy że ten pomnik w koło obstawiony samochodami. Czy nie wstyd włodarzem że teren rozjezdzony. Trawniki i krzewy niszczone. Gdzie straż miejska.


Anuluj