UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętamy że ten pomnik w koło obstawiony samochodami. Czy nie wstyd włodarzem że teren rozjezdzony. Trawniki i krzewy niszczone. Gdzie straż miejska.
Pamiętamy że ten pomnik w koło obstawiony samochodami. Czy nie wstyd włodarzem że teren rozjezdzony. Trawniki i krzewy niszczone. Gdzie straż miejska.