UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, że motorki w rażący sposób nie łamią przepisów na Modrzewinie, i podczas palenia gumy na osiedlach. To, droga Policjo jest ok. Ich nikt nie rusza.
Rozumiem, że motorki w rażący sposób nie łamią przepisów na Modrzewinie, i podczas palenia gumy na osiedlach. To, droga Policjo jest ok. Ich nikt nie rusza.