UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem, że motorki w rażący sposób nie łamią przepisów na Modrzewinie, i podczas palenia gumy na osiedlach. To, droga Policjo jest ok. Ich nikt nie rusza.


Anuluj